Hea ehituse aluseks on hoolikalt valitud materjalid ning läbimõeldud projekt.

Soe maja =
madalad kulud!

Standard

Standard

Uc= 0,36 W/(m2K)

Selline seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale või mõnele sellisele hoonele, mis ei ole aastaringseks kasutamiseks. Sein on soojustatud 100mm paroc kivivillaga. Lisaks on seina muudetud õhutihedamaks aurutõkke kilega! Jäikuse seinale annab OSB plaat. OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Standard+

Standard +

Uc= 0,20 W/(m2K)

Standard+ seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale või mõnele väiksemale hoonele. Sein on sobilik aastaringseks kasutamiseks. Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi ning soojustamiseks 200mm paroc kivivilla. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Lisaks on OSB teibitud ning sisesinas on aurutõkke paber. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Preemium+

Preemium +

Uc= 0,16 W/(m2K)

Preemium+ seinalahendus on sobilik elumajale või mõnele hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi, mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks 200mm+50mm paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Eco +

Uc= 0,141 W/(m2K)

ECO+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele mis, on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud 30mm ISOVER RKL 31 FACADE plaati mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks on kasutatud 250mm+50mm paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

EcoStraw+

Eco Straw +

U= 0,121 W/(m2K)

EcoStraw+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud 60mm põhuplaati mille vuugid on teibitud. Soojustamiseks 250mm puistevilla. Jäikuse annab seinale põhuplaat. Põhuplaati saab ideaalselt viimistleda erinevate krohvidega. Vajadusel põhuplaadile kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

SuperFoam

SuperFoam +

Uc= 0,26 W/(m2K)

SuperFoam+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele mis, on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks. Soojustamiseks kasutatakse spetsiaalset soojustusvahtu. Jäikuse annab seinale vaht ning OSB plaat. Seesmist OSB plaati saab viimistleda kipsi, MDF-i või laudisega.

Ehitame keskkonda säästvalt

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust.
Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi vastavalt Kliendi soovile.

 Praktilised ruumilahendused, kulusid tõsta võivaid lisaruume ei ole.

 Väikeelamu jätab loodusele väiksema jalajälje, ehitamiseks kulub vähem materjali ning kütmisele jooksvalt vähem kulusid.

 Kasutame tehases maksimaalselt roheenergiat.

 Värvime käsitsi ehk ainult kulupõhiselt, et ei tekiks värvitud jääke.

 Tekkivaid puidu tootmisjääke kasutame talvisel ajal värviruumi kütmiseks, et värvitud laudis saaks kuivada ette nähtud tingimustes.

Kasutame kohalike tootjate teenuseid, et vähendada süsiniku jalajälje tekkimist.

 Majade pakendamiseks kasutatav materjal on korduskasutatav.

 Klaasvilla jäägid anname tasuta kohalike talunikele, et nad saaksid soojustada oma hoonete lagesid.

 Tehases ehitades kulutame vähem kütust objektil käimistele.

Kasutame ka siseviimistlusel võimalikult palju puitmaterjali, et majad oleksid loodussõbralikumad kaotamata kvaliteeti.

 Puit on taastuv ehitusmaterjal.

 Kasutatav klaasvill toodetakse taaskasutatavast klaasist.

Iga hoone üksikasjalik põhjaplaan sünnib koostöös kliendiga!

Küsi oma pakkumine juba täna.

Meil aitavad ehitada

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.