Hea ehituse aluseks on hoolikalt valitud materjalid ning läbimõeldud projekt

Soe maja =
madalad kulud!

Standard

Standard

Uc= 0,36 W/(m2K)

Standard seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale ja hoonele, mis ei ole aastaringseks kasutamiseks. Sein on soojustatud 100mm Paroc kivivillaga. Lisaks on seina muudetud õhutihedamaks aurutõkke kilega. Jäikuse seinale annab OSB plaat. OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Standard+

Standard+

Uc= 0,20 W/(m2K)

Standard+ seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale ja väiksemale hoonele. Sein on sobilik aastaringseks kasutamiseks. Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi ning soojustamiseks 200mm Paroc kivivilla. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Lisaks on OSB teibitud ning siseseina on paigaldatud aurutõkke paber. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Preemium+

Preemium+

Uc= 0,16 W/(m2K)

Preemium+ seinalahendus on sobilik elumajale ja hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi, mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks on kasutatud 200mm+50mm Paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Eco+

Uc= 0,141 W/(m2K)

ECO+ seinalahendus on sobilik elumajale ja hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud 30mm ISOVER RKL 31 FACADE plaati, mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks on kasutatud 250mm+50mm Paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

SuperFoam

SuperFoam+

Uc= 0,26 W/(m2K)

SuperFoam+ seinalahendus on sobilik elumajale ja hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks. Soojustamiseks kasutatakse spetsiaalset soojustusvahtu. Jäikuse annavad seinale vaht ning OSB plaat. Seesmist OSB plaati saab viimistleda kipsi, MDF-i või laudisega.

Ehitame keskkonda säästvalt

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust.
Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi vastavalt Kliendi soovile.

MÕTLEME ROHELISELT!

Praktilised ruumilahendused, kulusid tõsta võivaid lisaruume ei ole.

 Väikeelamu jätab loodusele väiksema jalajälje, ehitamiseks kulub vähem materjali ning kütmisele jooksvalt vähem kulusid.

 Kasutame tehases maksimaalselt roheenergiat.

 Värvime käsitsi ehk ainult kulupõhiselt, et ei tekiks värvitud jääke.

 Tekkivaid puidu tootmisjääke kasutame talvisel ajal värviruumi kütmiseks, et värvitud laudis saaks kuivada ette nähtud tingimustes.

Kasutame kohalike tootjate teenuseid, et vähendada süsiniku jalajälje tekkimist.

 Majade pakendamiseks kasutatav materjal on korduvkasutatav.

 Klaasvilla jäägid anname tasuta kohalike talunikele, et nad saaksid soojustada oma hoonete lagesid.

 Tehases ehitades kulutame vähem kütust objektil käimistele.

Kasutame ka siseviimistlusel võimalikult palju puitmaterjali, et majad oleksid loodussõbralikumad kvaliteeti kaotamata.

 Puit on taastuv ehitusmaterjal.

 Kasutatav klaasvill toodetakse taaskasutatavast klaasist.

Iga hoone üksikasjalik põhjaplaan sünnib koostöös kliendiga!

Küsi pakkumist juba täna!

Meil aitavad ehitada

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.