GoSauna

Hind alates 4 730 eurot

Puidust moodulsaun, mis ühendab endas mugavuse, stiili ja funktsionaalsuse.  Tunni ajaga kuumaks mineva sauna võib paigutada kuhu iganes soovite –  oma aeda, jõe äärde, metsa või suvilasse. Tänu kergele kaalule ja tugevale raamile on sauna lihtne transportida.

Valmis saun tuuakse sulle koju kätte. Välisauna paigaldamiseks ei ole vaja professionaalset abi – sellega saavad kõik ise hakkama. Saadaval nii puu- kui elektriküttega variante. Spetsiaalselt disainitud klaaslahendused 360-kraadise vaate nautimiseks.

GOSAUNA KOMPLEKT SISALDAB

Saun, elektri- või puukeris (koos kividega), moodulkorsten ja boiler (ainult koos puukerisega), termomeeter,  saunakibu ja kulp + TASUTA saatmine Eesti piires!

 

Lisainfo

Kaal — alla 200 kg

Mõõdud — 1500 x 1650 x 2100 mm

Transport — (saab liigutada ka roklaga, tõstetroppidega, kraanaga)

Alusraam — tapitud 100 x 100 mm immutatud prussist

Kütmisaeg — 45 min (talvel +30 min)

VALI ENDA JAOKS ÕIGE MUDEL!

Saadaval baasmudel NAKED, 3 erineva värvivõimalusega TONED või miljoni erineva kujundusvõimalusega PRINTO.

SAUNA TELLIMISEKS MINE www.gosauna.eu, TELLIMUST ESITADES KASUTA KOODI “GREENCUBE MAJATEHAS” JA SAAD SAUNA 200 EURO VÕRRA SOODSAMALT!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.