GreenCube SAUN

+

Asukoht

Kontakt

Partnerid

info@greencube.ee

                                   

  facebook.com/greencubehttps://www.facebook.com/#!/Greencube.eehttp://facebook.com/greencubeshapeimage_5_link_0

Vaatamiseks vajuta siia.

GSM: +372 5193 4599

meist.fin.htmlGreencube One S+ välismõõdud on 5,86 x 3,4m x 3,24m.
Hoone karkass on liimpuidust (GL-24 tugevus; 120x360) talakonstruktsioon. Kogu hoonel kasutatav puitpruss on C24 tugevussordist. Kahelt poolt on prussid kaetud OSB plaadiga, mis annab hoonele jäikuse.
Hoonel on SBS materjalist katus ja selle äärt katab plekist parapett. Katuse madalamas osas, hoone tagaküljel on vihmaveerenn ja äravoolutoru.
Hoone välisviimistlus on voodrilaudadest, mis on kaetud 2X toonitud puiduõliga.  Voodrilaud ise kinnitub 50x200 puitprussidele, millede vahele on paigaldatud 200 mm soojustusvill. Samuti on soojustatud põrand ja lagi. Väljast on põrand kaitstud näriliste traattõkkega. Põrandat katab laminaat parkett.
Avaruse annab hoonele
Greencube One S+ paketil toonplastik raamiga, 6mm turvaklaasidega, pakettakna lahendus.

Ilus, kuid sooviksid midagi suuremat või hoopis väiksemat ja soodsamat?

Vasta mõnele meie esitatud küsimusele ja meie teemegi Sulle personaalse pakkumise!Greencube One S+ lisavarustusse kuulub ka 6kw Huum disain saunakeris mis on kaugjuhitav läbi UKU juhtimispuldi ja mida on võimalik kasutada läbi nutitelefoni nii Androidil kui iOS-il. Samuti on saunas integreeritud stereiosüsteem mis tagab saunatajatele mugava ja nauditava äraolemise!

Leiliruumis paiknev aken on tugev ja toonitud, mis tagab privaatsuse ning lisab palju avarust!

GreenCube One S+ hoones asuvaid LED valgustite valgustugevust saab reguleerida vastavalt vajadusele (timmerdatav) kõik see kokku tagab teile väga meeldejääva saunakogemuse!
Hoone ei vaja ehitusluba ja tuuakse sihtkohta ühes tükis!