Valmistame meie sortimendis olevaid tooteid kuivas, katuse all, tagamaks parimat ja ühtlase kvaliteediga tulemust ehituses. Kasutame hoonete valmistamisel kõrge kvaliteediga ehitusmaterjale, et tagada Kliendile parim tulemus.

Meie Greencubes usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis saame olla kindlad, et tulemus on alati perfektne ja ootuspärane. Tänu selle uskumusele viime läbi erinevaid põnevaid koolitusi kõikidele meie tiimi liikmetele koostöös arhitektide ja teiste eriala ettevõtete ja koostööpartneritega.

Igale meie tehasest väljuvale hoonele antakse garantiimärgina meistri allkiri!

Greencube OÜ on Lihulas tegutsev majatehas eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteediga erinevaid hoonelahendusi neile, kes otsivad uut sauna, suvilat või kodu. Väiksemad majad jõuavad Teieni terves tükis ja paigaldamine võtab vaid mõne tunni! Suuremate hoonete puhul tuleb varuda pisut rohkem aega.Asukoht

Kontakt

Partnerid

info@greencube.ee

                                   

  facebook.com/greencubehttps://www.facebook.com/#!/Greencube.eehttp://facebook.com/greencubeshapeimage_7_link_0

Vaatamiseks vajuta siia.

GSM: +372 5638 3789

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust. Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi vastavalt Kliendi soovile. Koostöös arhitektiga leiame Teile kindlasti just Teie ootustele vastava lahenduse. Oleme teile ustav partner hoonete ehitamisel!