MONDAY.html
MONDAY_2.html
PROJEKT
 
Et tagada ootuspärane tulemus, tuleb ehitamist alustada projektist.
 

PROJEKTEERIMISEL AITAB MEID

KVANTITEET või 
KVALITEET?
 

Greencube põhitaladeks on alati olnud pigem kõrge kvaliteet kui kvantiteet, parimate ehitusmaterjalide kasutamine ja kaasaegsete ehitusvõtete tundmine. Tänu neile põhimõtetele oleme välja teeninud meie eeskujuliku maine nii Eesti kui Skandinaavia ehitusturul.

MEESKOND

 

SÕBRAD

 

Meie Greencubes usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis kui meeskond on koolitatud saame olla kindlad, et tulem on alati perfektne ja ootuspärane. Tänu selle viime läbi erinevaid koolitusi kõikidele meie meeskonna liikmetele.


Asukoht

  facebook.com/greencubehttps://www.facebook.com/#!/Greencube.eehttp://facebook.com/greencubeshapeimage_31_link_0

GSM: +372 5193 4599

XXXMis_on_ehitus..html

Kontakt

Partnerid

Greencube on kiirelt kogunud suure fännibaasi. Facebookis on meil üle 23 170 jälgija!
Mis on väga märkimisväärne tulemus!

Täname kõiki praeguseid ja tulevasi fänne!

Jälgi meid:

-Team Greencube

Lisaks on Greencube Eesti Puitmajaliidu liige!

Eco+

By: KoduKuubis

TEHAS

 

Greencube majatehas on Lihulas tegutsev majatehas eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteediga erinevaid hoonelahendusi neile, kes otsivad uut sauna, suvilat või kodu. Väiksemad majad jõuavad Teieni terves tükis ja paigaldamine võtab vaid mõne tunni!

Suuremate hoonete puhul tuleb varuda pisut rohkem aega.

Meie Greencubes usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis saame olla kindlad, et tulemus on alati perfektne ja ootuspärane. Tänu selle uskumusele viime läbi erinevaid põnevaid koolitusi kõikidele meie tiimi liikmetele koostöös arhitektide ja teiste eriala ettevõtete ja koostööpartneritega.

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust. Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi vastavalt Kliendi soovile. Koostöös arhitektiga leiame Teile kindlasti just Teie ootustele vastava lahenduse. Oleme teile ustav partner hoonete ehitamisel!

PARTNERID
 
HEA KOOSTÖÖ ALUSEKS ON HOOLIKALT VALITUD PARTNERID
 
SOE MAJA,
MADALAD KULUD

Standard+ seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale või mõnele väiksemale hoonele. Sein on sobilik aastaringseks kasutamiseks. Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi ning soojustamiseks 200mm paroc kivivilla. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Lisaks on OSB teibitud ning sisesinas on aurutõkke paber. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Standard+

Standard

Selline seinalahendus on sobilik suvilale, saunamajale või mõnele sellisele hoonele, mis ei ole aastaringseks kasutamiseks. Sein on soojustatud 100mm paroc kivivillaga. Lisaks on seina muudetud õhutihedamaks aurutõkke kilega! Jäikuse seinale annab OSB plaat. OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Preemium+ seinalahendus on sobilik elumajale või mõnele hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud kipsi, mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks 200mm+50mm paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

Preemium+

ECO+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele mis, on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud 30mm ISOVER RKL 31 FACADE plaati mille vuugid on teibitud ning soojustamiseks on kasutatud 250mm+50mm paroc kivivilla. Seinalahenus on õhutihe, mis välistab niiskuse sattumise soojustusse. Jäikuse seinale annab OSB plaat. Sisemisele OSB plaadile saab kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

EcoStraw+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele, mis on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks.  Tuuletõkkeks on kasutatud 60mm põhuplaati mille vuugid on teibitud. Soojustamiseks 250mm puistevilla. Jäikuse annab seinale põhuplaat. Põhuplaati saab ideaalselt viimistleda erinevate krohvidega. Vajadusel põhuplaadile kinnitada sobiliku siseviimistlusmaterjali, olgu selleks kips, MDF või laudis.

EcoStraw+

SuperFoam+ seinalahendus on sobilik elumajale, või mõnele hoonele mis, on mõeldud aastaringseks kasutamiseks või elamiseks. Soojustamiseks kasutatakse spetsiaalset soojustusvahtu. Jäikuse annab seinale vaht ning OSB plaat. Seesmist OSB plaati saab viimistleda kipsi, MDF-i või laudisega.

SuperFoam+

Meie lugu

Aastal 2012 otsustas tänane Greencube majatehase algataja ja tegevjuht Henri Bekmann endale ehitada maale suvila, mis oleks ehitatud kvaliteetselt ja kasutamiseks aastaringselt. Mine tea, ühel päeval saaks sinna elamagi ehk minna, unistas Bekmann. Küll aga selle ehitamine oli suurim katsumus, sest kvaliteetset spetsialiseerunud tööjõudu ei olnud seal kandis võtta. Peamine põhjus oli ehitajate väitel see, et välitöid saab teha vaid kindlal ajal aastas ja see aeg on enam kui hõivatud.  Lisaks ka kõikide teiste tööde spetsialiste mööda valda taga otsida on ajakulukas ja kallis, kohati pea võimatugi. Sestap otsustas Bekmann rajada enda majatehases, sest ilmselgelt ei olnud ta oma murega üksi.

Peale seda, kui EAS Bekmanni äriidee heaks kiitis, algaski esimese maja ehitus. Et saada kvaliteetsed ja õiged materjalid, tehti pea pool aastat ettevalmistustöid, sest eesmärgiks oli hea hinna ja kvaliteedi suhtega hoone. Esimene maja toodeti toona Läänemaal, Kõmsil asunud pisikeses tootmishoones. Projekti koostas arhitekt Ove Rae ette antud soovide järgi. Tänaseks on tootmine kolitud Lihulasse, kus on kaheksa korda suuremad ruumid ja tootmisvõimsus. Ollakse tänaseks tublisti toimetatud ja kasvatud. Näiteks sotsiaalmeedias on Greencube majatehasel kaasa elamas üle kahekümne tuhande inimese. Majad ehitatakse tehases, katuse all ning viiakse alles siis veoautoga kliendi krundile. Ehitatakse nii elementmaju kui moodulmaju. Töö käib aastaringselt. Elementmaja on maja, kus tehases valmistatakse seina- ja lae osad ning sihtkohal tõstetakse kraanaga tervikuks. Sisetööd jäävad sel juhul teha sihtkohal. Seda kasutatakse üldjuhul suuremate majade puhul. Moodulmajas saab aga teha lisaks elektritööd, torutööd, enamus sisetööd. Isegi köök pannakse vajadusel sisse ja seda kõike Lihulas asuvas tootmishoones. Ja alles siis viiakse spetsiaalse tehnikaga kliendini. Eeliseks toob Bekmann moodulmajade puhul just parema väljamüügihinna kui kohapeal ehitades. Nimelt kogu majade ehitus teostatakse tsentraliseeritult ja töö käib igapäevaselt. Ettevõtte eesmärk esimesest majast alates on olnud toota kvaliteetset toodangut. „Meie eesmärk ei ole kasvada Eesti suurimaks majatootjaks, sest maapiirkonnas on tööjõud piiratud. Me soovime jätkuvalt pakkuda personaalseid ja kvaliteetseid lahendusi, olla ehitusturul eelistatuim valik kliendile, kes peab lugu kvaliteetsest personaalsest toodangust“, ütleb Bekmann enesekindlalt. Kuna ehitatakse maapiirkonnas, siis on personal stabiilsem. See tähendab, et väljaõppe saanud meistrid saavad enda teadmisi ja oskusi järjepidevalt rakendada klientide majade peal. Maja on aastakümnete pikkune investeering, kus ei ole mõistlik allahindlust teha ei kvaliteedilt ega materjalidelt. Loomulikult lepitakse materjalide valik alati enne ehitamist kokku, et tulemus oleks maksimaalselt ootuspärane. „Väga suurelt äri tehes on võimalik kaotada personaalne fookus“, ütleb Bekmann. Tänaseks on Greencube majatehas ka Eesti Puitmajaliidu liige, mis on pisikesele entusiastlikule ettevõttele suur tunnustus. Ettevõtet on ka tunnustanud Läänemaa maavanem Neeme Suur ja ollakse ka auhinnatud kui Aasta parim väikemaja 2016. Maju müüakse enamjaolt Eestis, ent läheb ka piiri taha Soome, Rootsi ja kaugemalegi.

U= 0,121 W/(m2K)

Uc= 0,26 W/(m2K)

Uc= 0,141 W/(m2K)

Uc= 0,16 W/(m2K)

Uc= 0,20 W/(m2K)

Uc= 0,36 W/(m2K)

ALLA 20 RUUTMEETRINE HOONE EI VAJA EHITUSLUBA EGA EHITUSTEATIST!